Співробітники Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Херсонській області викрили конвертаційний центр, який надавав послуги з мінімізації податкових зобов'язань для підприємств реального сектора економіки і завдав держбюджету збитків на суму понад 20 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба УБОЗ МВС України.

Як з'ясували правоохоронці, у «конвертцентр» входило близько 40 фіктивних підприємств, які, використовуючи спеціальний режим оподаткування, пов'язаний з виробництвом сільськогосподарської продукції, надавали іншим суб'єктам господарювання послуги з конвертації грошових коштів й безпідставно формували податковий кредит з ПДВ.

«Протиправними діями зловмисників державному бюджету завдано матеріальних збитків на суму понад 20 мільйонів гривень. Досудове розслідування триває», - зазначили в прес-службі.

За словами начальника УБОЗ Ігоря Мрачка, організували «пральню» жителі м. Скадовська, які, до речі, в минулому працювали у правоохоронних органах і мали відповідні знання для прикривання нелегальної діяльності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
1499 грн.
30