Прокуратурою Львівської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області про винесення ним неправосудних рішень та службового підроблення за ч. 2 ст. 375 і ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

«Розслідуванням встановлено, що суддя протягом 2011-2012 років своїми неправосудними рішеннями у цивільних справах фактично розпорядився нерухомим майном, розташованим на території міста Львова, чим створив передумови до його вибуття з комунальної власності», - йдеться в повідомленні.

Так, слідством встановлено п'ять випадків ухвалення суддею завідомо неправосудних рішень про припинення провадження у справах у зв'язку з визнанням мирових угод, на підставі яких за фізичними особами, які виступали фіктивними сторонами у справах, визнано право власності на 12 приміщень загальною площею майже 2, 5 тис кв м та загальною вартістю понад 3,5 млн грн, розташованих на території м. Львова, які належать територіальній громаді міста.

Санкціями за ч. 2 ст. 375 передбачено позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років, ч. 1 ст. 366 - штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком до трьох років КК України.

Як запобіжний захід підозрюваному обрано заставу й ініційовано питання про усунення його з посади.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

еврозима
7107 грн.