Окремі політики вже ладні йти не тільки по головах, але й по трупах. Таку думку Forum'у висловила екс-міністр освіти Криму, депутат Верховної Ради України Віталіна Дзоз.

«Юридично Арсеній Яценюк продовжує займати посаду прем'єр-міністра України доти, поки парламент не підтримає його відставку. Тим не менш, швидкість, з якою він відмовився від такого бажаного раніше крісла прем'єра, наводить на певні думки. Безумовно, Яценюк керується аж ніяк не державними інтересами. По суті, сьогодні він ефектно повторив крок свого попередника - Миколи Азарова, який також пішов з посади несподівано і тим самим зумів уникнути незавидної долі деяких своїх колег», - зазначила нардеп.

Насамперед, за словами Дзоз, «полум'яна промова з трибуни Верховної Ради для Яценюка - це зовсім не «емоційна заява», а чітко продуманий крок. Єдино можливий крок, який збереже зараз його політичну кар'єру».

«Залишивши свій пост, Яценюк, по суті, перестає сьогодні нести відповідальність за події в країні. З «камікадзе» він перетворюється на відносно незалежного політика, який може критикувати ті чи інші кроки влади і, можливо, будувати нову політичну силу. Не здивуюся, якщо під позачергові вибори в український парламент Яценюк створить нову партію, яку сам же й очолить», - переконана парламентарій.

Що ж стосується самих дострокових парламентських виборів, то нардеп зазначила, що ця ініціатива як і раніше викликає багато запитань.

«Чи буде ухвалений закон про проведення дострокових парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими партійними списками? Чи не призведе таке «перезавантаження» парламенту до диктатури радикальних сил? Чи не стануть ці вибори небезпечними для майбутнього України? І найголовніше питання: чи можна буде вважати демократичними і чесними вибори в країні, де, по суті, йде війна, де вбивають мирних людей, де гинуть діти? На жаль, окремі політики вже ладні йти не тільки по головах, але й по трупах», - підсумувала Дзоз.

Юлія Артамощенко

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
6640 грн.
561