Українські прикордонні пункти пропуску «Довжанський», «Ізварине» та «Червонопартизанськ» перебувають під постійним обстрілом з боку РФ, заявив прес-секретар інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко сьогодні на брифінгу в Києві.

За його словами, пункт пропуску «Довжанський» є найбільш проблемною ділянкою українсько-російського кордону, тому що він перебуває під постійним обстрілом членів незаконних збройних формувань як з боку України, так і з боку РФ.

Лисенко підкреслив, що РНБО на цій ділянці фіксує проникнення людей і бронетехніки з Росії, які перетинають кордон, користуючись можливістю вогневого протистояння, передає «УНІАН».

У той же час він зазначив, що сьогодні випадків незаконного перетинання кордону НЗФ не зафіксовано й інформація про те, що у напрямку Луганська була помічена колона з безлічі автомобілів та броньованої техніки, не знайшла підтвердження.

«Є ще два пункти - це «Ізварине», який постійно обстрілюється з боку РФ, і пункт пропуску «Червонопартизанськ». Це найбільш гарячі ділянки, які знаходяться вздовж кордону, вони постійно обстрілюються з території РФ», - додав прес-секретар РНБО.

Нагадаємо, за даними Держприкордонслужби, минулої ночі низку позицій українських прикордонників було обстріляно з території Російської Федерації з мінометів і реактивних систем залпового вогню «Град».

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом