З початку проведення антитерористичної операції поранення отримав 991 військовослужбовець.

Про це, як повідомляє кореспондент Forum'у, сьогодні заявив директор військово-медичного департаменту Міністерства оборони України, полковник медичної служби Віталій Андронатій.

За його словами, безпосередньо в госпіталях від отриманих ран померло четверо людей. Загальної ж цифри українських солдатів та офіцерів, які загинули у ході АТО, Андронатій не має.

Як повідомив полковник, зараз у Військово-медичному клінічному центрі «Головний військово-медичний госпіталь» (Київ) перебувають на лікуванні 528 бійців української армії та учасників добровольчих батальйонів, 200 з них надійшли в останні п'ять днів, у зв'язку з відновленням активної стадії АТО.

За даними полковника, 20% госпіталізованих перебувають у важкому стані, 30% мають поранення середнього ступеня тяжкості, 50% - легкопоранені.

Андронатій також повідомив, що за весь час лікування армійців у столичному госпіталі, лише 9 осіб були визнані непридатними до подальшого проходження служби.

За його словами, неоціненну допомогу пораненим бійцям надають медики та волонтери зі служб психологічної підтримки.

Як повідомляв ForUm, станом на 2 липня в РНБО повідомляли про 200 загиблих, 619 поранених військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів.

 

Віталій Виголов, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима/осень
1871 грн.
105