Суспiльство

Директора бронетанкового заводу взято під варту із заставою в 12 мільйонів

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання прокуратури Центрального регіону з нагляду за додержанням законів у військовій сфері щодо застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою керівнику державного підприємства «Київський бронетанковий завод».

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Також зазначається, що одночасно суд визначив йому запобіжний захід у вигляді застави у розмірі десяти тисяч мінімальних заробітних плат, тобто в сумі 12 мільйонів 180 тисяч гривень.

Як раніше повідомляв ForUm, спільна група Служби безпеки України та військової прокуратури затримала керівника Київського бронетанкового заводу за підозрою в розтраті державних коштів, виділених на військову техніку, зокрема, грошей на постачання бронетранспортерів для потреб Національної гвардії України, виділених із державного бюджету.

Теги: