У разі відсутності деескалації ситуації на сході Україні США і ЄС мають бути готові запровадити подальші санкції проти Російської Федерації.

Про це йшлося в ході телефонної розмови президента США Барака Обами та прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона.

«Обидва лідери погодилися, що Росія повинна зробити кілька кроків у напрямі до деескалації ситуації, зокрема, щодо підтримки припинення вогню, звільнення всіх заручників, запобігання транзиту зброї і бойовиків через кордон, підтримки спостережної місії ОБСЄ на кордоні та взяття участі у дорожній карті з переговорів, які могли б призвести до мирного вирішення конфлікту», - заявив спікер офісу Кемерона, повідомляє «УНІАН».

В офісі британського лідера також наголошують, що в разі відсутності таких зусиль США і ЄС мають бути готові запровадити подальші санкції проти РФ, як було раніше узгоджено на саміті «Великої сімки» та на останній Європейській Раді.

Девід Камерон також заявив про те, що саме такою буде його позиція на Європейській Раді 16 липня.

Як раніше повідомляв ForUm, президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу заявляє, що ЄК розробила необхідні пропозиції щодо третьої фази санкцій проти Росії, але рішення з цього приводу прийматимуть виключно глави держав та урядів країн-членів ЄС.

Влада США також уже підготувала додаткові санкції щодо Росії.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україні не потрібні санкції проти Росії заради санкцій, Україні потрібен мир.

Президент Ради ЄС Герман ван Ромпей підтверджує намір ЄС вжити подальших обмежувальних заходів проти Росії, якщо цього вимагатиме ситуація в Україні.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
1989 грн.