Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв вважає, що шанси збірної Росії на вихід у плей-оф чемпіонату світу з футболу залежать від «розкладу на небесах».

Таку думку він висловив на зустрічі з активом «Єдиної Росії».

«Зараз головне, щоб на небесах такий розклад склався, щоб ми могли все-таки хоч якісь шанси використати, - зі сміхом зауважив прем'єр. - Та не те, щоб виграти, треба, щоб частина команд програла, а частина команд не набрала очок». «Тоді у нас з'являться певні шанси», - додав він.

Разом із тим, переходячи вже на серйозні інтонації, Медведєв висловив думку, що «ситуація тут усіх хвилює», передає «ИТАР-ТАСС».

«Нам потрібно свій футбол розвивати, і наш тренер правильно каже: «У нас 60 з невеликим футболістів, які мають громадянство РФ, грають у нашій вищій лізі, всі інші - легіонери», - зазначив він.

«Значить з цих 60 футболістів потрібно сформувати збірну - 20 осіб, тобто кожен третій гравець автоматично потрапляє до збірної, який тут вибір?», - поскаржився прем'єр.

«Потрібно розвивати свій національний футбол: і клубний, і шкільний, і вкладати в спортивні школи, і лише після цього у вищу лігу, і тоді цієї проблеми не буде», - вважає Медведєв.

Нагадаємо, збірна Росії програла команді Бельгії в матчі другого туру групового раунду чемпіонату світу з футболу в Бразилії. Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь підопічних Марка Вільмотса.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

еврозима
5842 грн.
51