Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду має намір з 30 червня 2014 р. посилити умови ввезення на територію Російської Федерації з України харчової продукції, що містить сировину тваринного походження.

Про це йдеться у листі заступника керівника Россільгоспнагляду Євгена Непоклона до заступника голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Віталія Башинського, повідомляє прес-служба російського відомства.

Зокрема, пропонується до ветеринарного свідоцтва, що супроводжує кожну партію переробленої харчової продукції, яка містить сировину тваринного походження, оформляти додаток, завірений печаткою та підписом регіонального органу державного ветеринарного нагляду, який засвідчує, що сировина, з якої виготовлена харчова продукція, яка експортується в Росію, що вироблена на м'ясопереробних підприємствах України, вироблена на підприємстві України (при цьому необхідно зазначити назву підприємства) або на підприємстві третьої країни-експортера (потрібно вказати країну і назву підприємства-експортера) відповідно до вимог законодавства Митного союзу і Росії.

Таке рішення у Россільгоспнагляді обґрунтували виявленням останнім часом численних випадків порушень вимог та норм Митного союзу під часи ввезення підконтрольних державному ветеринарному нагляду вантажів з України до Росії в ході документального і фізичного контролю.

Як повідомляв ForUm, 16 червня 2014 року почала діяти заборона на ввезення української картоплі в Росію.

Пізніше, за результатами перевірки партії картоплі, що була поставлена в РФ, проведеної українськими фахівцями, ніяких шкідливих організмів не виявлено.

 

 

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом