Підозрюваного у нападі на автобус з військовослужбовцями Внутрішніх військ у Харкові взяли під варту за порушення умов домашнього арешту, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

«34-річному харків'янину, який підозрюється у хуліганстві, скоєному групою осіб (ч. 2 ст. 296 КК України), змінено запобіжний захід», - йдеться в повідомленні.

За словами заступника прокурора Київського району Володимира Купріянова, чоловікові, який брав участь у нападі на автобус військовослужбовців внутрішніх військ під час антиукраїнського мітингу 25 квітня, судом було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із застосуванням електронного браслета.

«Незважаючи на це, підозрюваний 8 червня навмисно пошкодив ремінець електронного засобу контролю і залишив місце проживання, однак за гарячими слідами був затриманий працівниками міліції», - повідомили у відомстві.

Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про обрання більш суворого запобіжного заходу. 11 червня суд підтримав позицію прокурора і призначив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Нагадаємо, 8 квітня група осіб закидала автобус «ПАЗ» із військовослужбовцями внутрішніх військ України камінням та іншими предметами. Таким чином нападники намагалися не пропустити правоохоронців з будівлі облдержадміністрації.

За фактом події міліція відкрила кримінальне провадження.

30 квітня Київський районний суд Харкова помістив підозрюваного в нападі під домашній арешт.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

405