Міністерство закордонних справ Польщі вирішило тимчасово припинити діяльність свого відкритого близько місяця тому консульства в Донецьку і вкотре закликало поляків терміново залишити території трьох східних областей України. Про це повідомила прес-служба польського міністерства.

«У зв'язку з непередбачуваністю подальшого розвитку ситуації з безпекою на частині території України, зокрема, в Донецькій, Запорізькій та Луганській областях, міністерство закордонних справ укотре закликає польських громадян, які там перебувають, негайно виїхати звідти», - йдеться в повідомленні.

У міністерстві зазначили, що функції донецького консульства, яке було відкрите в Україні наприкінці квітня, виконуватиме консульське представництво Польщі в Харкові, повідомляє «УНІАН».

Вчора глава польського МЗС Радослав Сікорський заявив про загрозу для польських консульств в Україні з боку проросійських сепаратистів, які діють у східних регіонах України.

Наприкінці травня МЗС Польщі заявило про реальну загрозу для життя поляків, які перебувають у Донецькій та Луганській областях, і зазначило, що рекомендує надалі утриматися від поїздок до Харківської, Дніпропетровської і Запорізької областей, а також в Одесу.

У березні Польща закрила роботу свого консульства в Севастополі після погроз його працівникам в умовах загарбання українського півострова Російською Федерацією.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

49