Згідно з дослідженням, яке провели британські вчені, існує пряма залежність між творчою активністю людини і кількістю її сексуальних партнерів.
Статтю під заголовком "Getting Physical" (Фізична дія), присвячену "Ейнштейну, Фейнману й іншим відомим свйнгерам" опублікував науково-розважальний журнал Seed, повідомляє NEWSru.co.il
У список "фізиків-розпусників крім Альберта Ейнштейна і Річарда Фейнмана включені Ервін Шредінгер, Марія Кюрі і Роберт Оппенгеймер. Як одне з основних джерел інформації автор називає Дженніфер Улле, редактора журналу Американського фізичного товариства.
У статті наголошується, що Ейнштейн був "схильний до флірту" і мав "легіони інтрижок", а Фейнман був єдиним лауреатом Нобелівської премії, який публічно виступав на підтримку порнозірок і розбив автомобіля, задивившись на красуню. За твердженням автора статті, в робочому кабінеті Фейнмана висіла фотографія Кенді, відомої актриси, що знімалася в еротичних фільмах, з двозначним підписом: "Великому Діку, з любов'ю від Кенді", передає “Newsru.com”.
Про Марію Кюрі він нагадує, що її останній чоловік був її колишнім студентом, якого вона відібрала у дружини і дітей.
Про Ервіна Шредінгера Джошуа Ребке повідомляє, що знамените "рівняння Шредінгера» вчений вивів, розважаючись на своїй гірській віллі з "давньою подружкою".
У статті згадуються і вечірки в ядерному центрі в Лос-Аламосі, коли між покером і випивкою завжди був час і місце адюльтеру. При цьому автор пише про роман Роберта Оппенгеймера, що втік з чужою дружиною, а потім уклав в ліжко дружину одного зі своїх колег. Проте з статті неможливо зрозуміти, чому в підзаголовок винесено згадку про «свінгерів» Ейнштейна і Фейнмана.
Про любов відомих фізиків до спілкування писав свого часу Фрідріх Гернек, в статті "Піонери атомного века":
»Найбільш тісно зближувався Шредінгер у берлінські роки з Планком і Ейнштейном. Він і його дружина регулярно брали участь у домашніх концертах, що проходили на квартирі у Планка, хоча сам він не грав ні на одному інструменті. Ейнштейна він часто відвідував на його дачі в Капуту. Плаваючи під вітрилом у водах Хавеля, обидва фізики обговорювали питання своєї науки. Будинок Шредінгера в Груневальді з його "вечорами віденських сосисок", став незабаром центром наукового спілкування". Але ніяких натяків на еротичний характер цих зустрічей в статті немає ні слова.
Мало що відоме і про женолюбие Фейнмана. Зате широко розтиражована історія про те, як, повернувшися в ядерний центр з лікарні, де померла його дружина, Фейнман на питання "Як дружина?" відповів: "Вона померла. А як програма розрахунків?"
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом