Лідер самопроголошеної Донецької народної республіки Денис Пушилін назвав бойові дії в районі аеропорту Донецька геноцидом з боку української влади, звернувшись до Росії з проханням про допомогу й оголосивши про перехід республіки на російське законодавство.

«Ми змушені звернутися особисто до Володимира Володимировича Путіна, президента Російської Федерації, і всього російського народу. Ситуація така, що в наявності геноцид населення. Використовується на цей момент вертолітна авіація, знищується саме мирне населення, руйнується інфраструктура міст. Донецьк з околицями в найкоротші терміни може бути на порозі гуманітарної катастрофи», - цитує Пушиліна «Lenta.ru».

Він наголосив, що уряд самопроголошеної республіки продовжує будувати громадянські інституції, а також переходить на російське законодавство. «Це вимушений і невідкладний захід», - додав Пушилін.

Нагадаємо, напередодні керівництво самопроголошеної Донецької народної республіки заявило, що готове співпрацювати з Петром Порошенком тільки за посередництва Росії.

На території самопроголошеної Донецької народної республіки з 26 травня введено воєнний стан.

Нагадаємо, 26 травня в Донецьку цілий день тривали бойові дії між проросійськими активістами та силами АТО. Невідомі озброєні люди намагалися захопити аеропорт.

Віце-прем'єр Віталій Ярема заявив, що антитерористична операція на сході України триватиме доти, поки не будуть ліквідовані всі озброєні люди.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2526 грн.
102