Сьогодні вранці на півночі Луганської області було знищено центр з підготовки і тренування громадян, яких готували для проведення диверсійних операцій як на території Донбасу, так і в інших регіонах України.

Як повідомили Forum'у в прес-службі Верховної Ради, про це доповіли в.о. Президента України, голові парламенту Олександру Турчинову керівники силових структур та Антитерористичної операції.

Крім того, повідомляється, що вчора під час проведення антитерористичних заходів у Донецькому аеропорту невідомі, які захопили аеропорт, були повністю знешкоджені.

«Аеропорт разом з інфраструктурою зараз перебуває під контролем підрозділу Збройних сил України», - йдеться в повідомленні.

Сьогодні вночі з боку російського населеного пункту Новопрохорівка була спроба прориву через державний кордон України групи озброєних громадян на автомобілях.

«Прикордонники зупинили цю спробу, знищивши три автомобілі зі зброєю і
знешкодивши 5 громадян, одного взявши в полон. Інші сховалися на російській території», - повідомили в прес-службі.

Як раніше повідомляв ForUm, 26 травня в Донецьку цілий день тривали бойові дії між проросійськими активістами та силами АТО. Невідомі озброєні люди намагалися захопити аеропорт. Є дані про загиблих і поранених серед городян.

Антитерористична операція на сході України триватиме доти, поки не будуть ліквідовані всі озброєні люди.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

32
Классические туфли мужские