У четвер, 29 травня, в Астані (Республіка Казахстан) відбудеться чергове засідання Вищої Євразійської економічної ради, повідомляє прес-служба Кремля.

Лідери Росії, Білорусі та Казахстану планують підписати Договір про Євразійський економічний союз, який набуде чинності з 1 січня 2015 року. Створення союзу виводить країни-учасниці на більш високий рівень інтеграції. Три держави беруть зобов'язання гарантувати вільне переміщення товарів, послуг, капіталів і робочої сили, здійснювати узгоджену політику в ключових галузях економіки: в енергетиці, промисловості, сільському господарстві, транспорті. Таким чином, завершується формування найбільшого спільного ринку на просторі СНД (170 мільйонів осіб), який стане новим потужним центром економічного розвитку.

У ході переговорів передбачається обговорити практичні аспекти функціонування Митного союзу та Єдиного економічного простору. Будуть розглянуті питання подальшого розширення складу учасників євразійської економічної інтеграції, в тому числі приєднання Вірменії до Договору про Євразійський економічний союз та підготовка дорожньої карти щодо адаптації законодавства Киргизії до нормативно-правової бази Митного союзу та Єдиного економічного простору.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
1851 грн.
478