Заступник генерального прокурора України Олексій Баганець вважає, що представники прокуратури повинні були оскаржити рішення суду про звільнення з-під варти колишнього ректора Національного університету Державної податкової служби України Петра Мельника під заставу в 600 тис. грн. Про це Баганець заявив в ефірі телеканалу Інтер у неділю.

Заступник генпрокурора зазначив, що йому не здається дивним, що відповідно до норм чинного Кримінально-процесуального кодексу, для Мельника було обрано запобіжний захід у вигляді внесення грошової застави в сумі понад 24 млн грн з урахуванням інформації про його наявні статки, повідомляє «УНІАН».

«Мене не дивує, чому суддя застосував цю першу заставу ... Я чомусь думаю, що щодо другої застави прокурор повинен був її оскаржити», - сказав Баганець.

Нагадаємо, 7 травня Апеляційний суд Києва знизив суму застави для Мельника з 24 млн до 609 тис. гривень.

12 травня він вніс заставу і вийшов з Київського слідчого ізолятора.

Як відомо, 27 липня 2013 року міліція затримала керівника університету податкової служби за підозрою в отриманні 120 тис. гривень хабара.

Суд помістив Мельника під домашній арешт, однак пізніше він позбувся електронного браслета стеження і втік до США.

1 квітня правоохоронці затримали Мельника після прибуття в Україну і Печерський райсуд Києва обрав для екс-депутата запобіжний захід у вигляді утримання під вартою і призначив заставу в сумі 24 млн гривень.

15 квітня Апеляційний суд скоротив термін перебування під вартою для Мельника на 1 місяць, до 26 квітня замість 30 травня, але потім Печерський райсуд знову продовжив термін арешту підозрюваного до 26 червня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

71
Классические туфли мужские