Запропонована Організацією з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) «дорожня карта» врегулювання кризи в Україні знайшла підтримку у всіх сторін переговорів у Женеві - України, ЄС, США і Росії. Про це йдеться в заяві організації.

«Протягом останніх днів чинний голова, глава МЗС Швейцарії Дідьє Буркхальтер у ході консультацій на вищому рівні з учасниками женевської дискусії намітив контури дорожньої карти. Він отримав позитивні відгуки з України, Росії, США та ЄС», - наголошується в повідомленні.

ОБСЄ також підтверджує, що український уряд і швейцарське головування в ОБСЄ тісно співпрацювали, щоб визначити специфіку національного діалогу і запустити круглі столи для вирішення кризи в Україні. Модератором на круглих столах буде, крім німецького дипломата Вольфганга Ішингера, представник українського уряду, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

В ОБСЄ нагадали, що запропонований швейцарським головуванням документ покликаний сприяти виходу з кризи і деескалації ситуації в Україні. «Дорожня карта» має чотири блоки: відмова від насильства, роззброєння, національний діалог і проведення президентських виборів 25 травня.

Як раніше повідомляв ForUm, чинний глава ОБСЄ Дідьє Буркхальтер, який перебуває з візитом у Москві, повідомив, що організація підготувала «дорожню карту» щодо вирішення української кризи, яка найближчим часом буде представлена всім чотирьом сторонам, що підписали женевські домовленості.

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) призначила німецького дипломата Вольфганга Ішингера своїм представником з налагодження діалогу в Україні. Голова організації Дідьє Бургхальтер заявив у Брюсселі, що українська влада погодилася з цим призначенням.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

289