Новий проект Конституції України може бути проголосований у першому читанні протягом двох тижнів, заявив виконувач обов'язків голови Адміністрації Президента Сергій Пашинський, повідомили Forum'у в прес-службі Президента.

«Ми зараз працюємо над новою Конституцією, яка передбачає значні права регіонів», - сказав він в інтерв'ю журналістам телеканалу «Дождь».

«Зараз працює Конституційна комісія, яка кардинальним чином змінює Конституцію України. Україна залишається унітарною державою, але з великими правами регіонів. Фактично, ми повертаємося до моделі роботи виконавчих комітетів, коли місцеві депутати можуть формувати виконавчу владу», - зазначив Пашинський.

На його переконання, комплексний і конструктивний підхід до цієї роботи дозволить ухвалити новий проект Конституції найближчим часом. «Думаю, що протягом двох тижнів у першому читанні буде проголосований новий проект Конституції, який в принципі дасть відповіді на всі питання», - резюмував в.о. глави АПУ.

Як повідомляв ForUm, раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що текст нової редакції Конституції України має бути підписаний до 25 травня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

296
Туфли осень-зима Everest