Рада ЄС на рівні міністрів закордонних справ запровадила санкції проти компаній в Криму, які були конфісковані в України після анексії півострова Росією.

Про це йдеться у висновках Ради ЄС, оприлюднених після засідання за участю глав дипломатій 28 країн-членів.

«У світлі недавніх подій і за відсутності кроків щодо деескалації, Рада вирішила розширити критерії щодо осіб і компаній, на які поширюються заборона на в'їзд та заморожування активів. Це стосується осіб, відповідальних за активну підтримку дій або політики, які підривають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України або стабільність та безпеку в Україні, або перешкоджають роботі міжнародних організацій в Україні», - йдеться у висновках, передає «УНІАН».

«... це стосується дій щодо юридичних осіб, підприємств або установ у Криму або Севастополі, чиї права власності були передані, всупереч українському законодавству, юридичних осіб, підприємств або установ, які отримали вигоду при передачі прав власності», - йдеться в пункті 9 висновків.

США 28 квітня розширили санкційний список, включивши до нього сімох росіян та 17 компаній. Таким чином, у цьому списку - майже 50 політиків і підприємців з Росії, в тому числі Криму, та з України. ЄС у свою чергу також розширив санкційний список росіян ще на 15 осіб.

Уряд Японії у вівторок оголосив про додаткові санкції стосовно Росії у зв'язку з ситуацією довкола України.

Москва відкидає санкції США та ЄС у будь-яких проявах, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров. Віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін, який відповідає в російському уряді за ОПК, обіцяє, що санкції США проти космічної промисловості не залишаться без відповіді.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

663
Классические туфли мужские