Неприпустимо, щоб громадяни однієї країни стріляли один в одного, а Донбасом їздили танки. Про це кандидат на пост Президента України Наталія Королевська заявила в Слов'янську, куди вона приїхала після відвідування Свято-Успенської Святогірської Лаври.

«Коли ми поверталися з Лаври, минули блокпости, бачили палаючі шини, бачили фотографії загиблих хлопців. Це неприпустимо, щоб Донбасом їздили танки, неприпустимо, щоб люди стріляли один в одного. Я - за мир на нашій землі. Я хочу, щоб на нашій батьківщині було взаєморозуміння і злагода. А не такі страшні речі, як війна або антитерористична операція. Ми повинні зробити все для того, щоб країна зберегла єдність», - сказала вона.

Для цього Королевська пропонує конкретний шлях виходу із ситуації, що склалася. В першу чергу, за її словами, потрібно оголосити про припинення всіх силових дій усіма сторонами і скласти зброю. «Крім того, всім сторонам у терміновому порядку потрібно сісти за стіл переговорів і вислухати позиції один одного. Також має бути створена спеціальна робоча група, яка протягом трьох днів напрацює чіткий план дій для виходу з ситуації», - сказала вона.

Королевська підкреслила, що тільки конструктивний діалог, а не сила може стати запорукою вирішення ситуації, що склалася. «Впевнена, у ході відвертого діалогу всі учасники переговорів дуже швидко дійдуть до того, що проблема не в тому, що хтось зі сходу, а хтось із заходу. А в тому, що наші політики давно загралися. І забули - вони грають у шахи і на кону долі мільйонів простих людей, які почуваються ображеними й залишеними наодинці із проблемами», - наголосила вона.

Королевська зазначила, що людям, в першу чергу, потрібно гарантувати соціальний захист: вчасно платити зарплати, пенсії та соціальні допомоги. Крім того важливим для підтримання миру в країні є створення робочих місць та допомога громадянам, які потрапили в складну життєву ситуацію.

«І коли держава зможе чесно дати відповіді на ці питання, гарантувати соціальний захист та гідний рівень життя, впевнена - ніхто не потягнеться за автоматом і не одягне балаклаву», - вважає політик.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

326