Твердження Києва про причетність російського спецназу до подій в Україні «схожі на параною». Про це заявив міністр оборони РФ генерал армії Сергій Шойгу.

«У Міноборони РФ з глибоким здивуванням сприйняли твердження глави служби безпеки України Валентина Наливайченка про те, що підрозділи російського спецназу нібито причетні до подій на південному сході України», - сказав він.

«Після таких гучних викриттів про нібито причетність російського спецназу до подій в Україні складається враження, що сьогодні єдиними боєздатними підрозділами України є різні прес-центри», - зазначив міністр, передає «ИТАР-ТАСС».

«Замість вічних пошуків руки Москви Києву варто було би перестати називати жителів південного сходу України «сепаратистами» чи «терористами» і розпочати з ними конструктивний діалог», - підкреслив Шойгу.

«Що стосується тверджень про використання російського спецназу у подіях в Україні, то скажу лише одне: важко шукати чорну кішку в темній кімнаті, особливо якщо її там немає. Це тим більше безглуздо, якщо ця кішка розумна, смілива і ввічлива», - резюмував глава військового відомства.

Нагадаємо, Раніше Служба безпеки України встановила особу керівника російської диверсійної групи, яка тероризувала місцеве населення, захоплювала адміністративні будівлі, дестабілізувала суспільно-політичну ситуацію в східних областях України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

503