Кабінет Міністрів не має наміру запроваджувати надзвичайний стан у східних регіонах країни. Про це, як передає кореспондент Forum'у за підсумками закритого засідання парламенту заявив журналістам перший віце-прем'єр-міністр України Віталій Ярема.

Зокрема, відповідаючи на запитання журналістів, чи обговорювалося парламентаріями питання запровадження на сході України надзвичайного стану, він відповів негативно.

Водночас, за словами першого віце-прем'єра, влада підтримала заходи, які вживаються МВС і Міноброни в регіоні, а саме проведення антитерористичної операції.

Крім того, коментуючи ситуацію в Краматорську щодо прибуття туди військової техніки, віце-прем'єр зазначив, що «міністр оборони Михайло Коваль виїхав туди і доповість інформацію, що там відбувається».

Як раніше повідомляв ForUm, 12 квітня у Слов'янську були захоплені управління СБУ та міліції.

Крім того, була спроба захоплення будівлі Донецької обласної прокуратури, але після переговорів озброєні люди залишили будівлю.

Над будівлею міськвиборчкому Краматорська був піднятий прапор Донецької республіки.

Проросійські активісти 12 квітня скоїли напад на хімічний завод у Донецьку.

13 квітня вночі невідомі захопили прокурату, міський відділ міліції і міську раду в Єнакієвому. В Маріуполі захоплено будівлю міської ради.

15 квітня на Донбасі почалася антитерористична операція. Військовий аеродром у Краматорську звільнений від терористів.

16 квітня в будівлю Донецької міської ради увійшли невідомі озброєні люди.

Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення розпочати масштабну антитерористичну операцію на сході країни.

Нагадаємо, за інформацією низки російських ЗМІ, шість українських бойових машин у Краматорську перейшли на бік мітингувальників, підняли російські прапори і рушили на Слов'янськ.
Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

124