Спостережна місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні повідомила в п'ятницю про зникнення ще однієї групи спостерігачів.

Як уточнюється в повідомленні прес-служби організації, «напередодні о 19:00 за місцевим часом втрачено контакт з членами групи, що працює в Луганській області».

«Їх зупинили озброєні люди на блокпосту в місті Сєверодонецьк за 100 км від Луганська», - зазначають в ОБСЄ. Уточнюється, що група складалася з чотирьох спостерігачів та помічника, що говорить українською мовою, вони пересувалися на двох автомобілях, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Раніше прес-служба самопроголошеної Луганської народної республіки (ЛНР) спростувала інформацію про затримання на території Луганської області чотирьох спостерігачів Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

«Четверо спостерігачів, у тому числі росіянин, приїхали напередодні в Сєверодонецьк. Там їх добре зустріли і все показали», - розповів керівник прес-центру ЛНР. За його словами ввечері у четвер, 29 травня, спостерігачі вирішили залишитися, оскільки виїжджати з міста в темний час доби було небезпечно. «Вони почувають себе добре, ні на що не скаржилися», - додали в прес-центрі.

Як раніше повідомляв ForUm, увечері 26 травня спеціальна спостережна місія ОБСЄ втратила зв'язок з однією зі своїх команд, що перебувають у Донецькій області.

Директор Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс заявив, що членів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ утримує одна з проросійських груп.

Групу з чотирьох спостерігачів ОБСЄ, яка зникла два дні тому, затримали ополченці, стверджує «народний мер» Слов'янська В'ячеслав Пономарьов.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

390
Туфли осень-зима Everest