Перехоплені Службою безпеки України переговори між російськими диверсантами свідчать про те, що диверсійними акціями на сході України керують кадрові офіцери російської військової розвідки, даючи цинічні команди «відкривати вогонь на влучення» у бік українських військових, повідомляє прес-центр СБУ.

«Співробітники ГРУ ГШ ЗС РФ дають чіткі вказівки групам так званої «самооборони», які вони ж і озброїли, захоплюючи райвідділи міліції, і своїм підлеглим спецназівцям, які мають бойовий досвід і призначені ватажками диверсійних груп озброєних сепаратистів - «для зміцнення», зазначили у спецслужбі.

У СБУ наголосили, що бойовий російський спецназ - бійці 45-го окремого гвардійського розвідувального полку спеціального призначення, дислокованого в Одинцовському районі Московської області (Кубинка-1), беруть на себе найбільш «гострі» моменти відкритого протистояння з українськими правоохоронцями і військовими.

«Як свідчать переговори диверсантів, одному зі «спецури» - позивний «Ромашка» - поставлено завдання заблокувати і жорстко роззброїти групу військових. Ці ж російські спецназівці захоплювали Верховну Раду Криму та інші адміністративні будівлі на півострові в лютому-березні. Інструктуючи диверсантів, «куратор» терористів «Стрілок», кадровий співробітник ГРУ ГШ ЗС РФ Ігор Іванович Стрєлков, наполягає на очевидному для нього розходженні подій на сході України від тих, які відбувалися під час російської анексії Криму. Інший російський окупант - позивний «Агат» - хвалиться, що його підлеглі «вже 15 років займаються тільки війною» - нагадаємо, друга, найкривавіша чеченська кампанія почалася в Росії 20 вересня 1999 року», - підсумували в СБУ.

Як повідомляв ForUm, прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков спростував заяви західних країн про нібито присутність на сході України військ Росії.

Раніше міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що в Україні немає російських агентів, ні ГРУ, ні ФСБ.

У той же час Міністерство закордонних справ України заявило про наявність усіх необхідних конкретних доказів причетності спецслужб Росії до «сепаратистського заколоту і захоплення державних установ на сході України.

За даними СБУ, переговори членів диверсійної групи свідчать про широкомасштабну військову агресію РФ проти України.

Служба безпеки України встановила особу керівника російської диверсійної групи, яка тероризує місцеве населення, захоплює адміністративні будівлі, дестабілізує суспільно-політичну ситуацію в східних областях.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

478