Міністерство доходів і зборів України повідомляє про незначне збільшення ввезення контрабандної та контрафактної продукції з Автономної Республіки Крим, а також про почастішання випадків ухилення кримських платників податків від сплати податків.

Про це заявив перший заступник міністра доходів і зборів, що курує податкову політику, Ігор Білоус у ході засідання громадської ради при Міндоходів.

«Через Крим полізла вся контрабанда і весь контрафакт, і він перетворився на одну велику «податкову яму», - сказав Білоус.

При цьому він додав, що міністерство відстежує ситуацію в Криму.

«Всі «горбаті» ПДВ-декларації полізли через Крим. Ми за системою їх відловлюємо», - зазначив Білоус, повідомляє «УНІАН».

Разом із тим, заступник міністра доходів і зборів, що курує митну політику, Віталій Науменко спростував цю інформацію.

«Я б такого не сказав. Можу сказати, що працюють тимчасові служби митного контролю, працюють прикордонники. Такого немає», - сказав Науменко.

Нагадаємо, в ході референдуму про статус Криму, який відбувся 16 березня, 96,77% виборців півострова підтримали його приєднання до Росії.

18 березня Росія, представники невизнаної Республіки Крим і Севастополя підписали договір про входження півострова до складу РФ.

20 березня Держдума РФ ухвалила рішення про входження Криму до складу РФ. 21 березня аналогічне рішення ухвалила Рада Федерації Росії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

288