Уряд Яценюка своїм єдиним пріоритетом бачить отримання кредитів від міжнародних фінансових структур.

Про це у коментарі «ГолосUA» заявив кандидат у Президенти України, лідер КПУ Петро Симоненко.

За його словами, замість того, щоб створювати умови для економічного зростання, Кабінет Міністрів намагається набрати якомога більше західних кредитів.

 
 
«Тому він без заперечень погоджується на всі умови транснаціональних фінансових структур і МВФ. Це - хибна стратегія, яка безпосередньо загрожує економічною катастрофою», - сказав політик.

Лідер КПУ підкреслив, що незабаром мільйони громадян зіткнуться з тим, що зростуть ціни на всі товари та послуги - тарифи ЖКГ, ліки, транспорт, продукти харчування. При цьому падіння економіки триватиме.

«Прем'єр Яценюк прямо заявив, що поточного року падіння ВВП становитиме близько 3%. За фактом ця цифра буде вдвічі більшою. А це значить, що збільшуватиметься безробіття.

Новий уряд, насамперед, реалізує інтереси великого капіталу та західних фінансових структур, які прагнуть закабалити Україну», - сказав він.

Симоненко переконаний, що уряд має припинити антисоціальну політику і зайнятися реалізацією справжніх реформ, які забезпечать економічне зростання.

«Ці реформи чітко виписані в Антикризовій програмі КПУ», - нагадав він.

Так, політик зазначив, що КПУ однозначно виступає проти антисоціальної політики нової влади.

«Уряд повинен сприяти економічному зростанню та зменшенню корупції, а не займатися пошуком шляхів вивертання кишень пересічних громадян», - підсумував Симоненко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

142