МЗС РФ готове до зустрічі з представниками міністерства закордонних справ України в будь-який час і в будь-якому місці, сказав в інтерв'ю заступник міністра закордонних справ Росії Василь Небензя.

За його словами, останнім часом російські високопоставлені дипломати пропонували українським колегам зустрітися і в Мінську, і в Москві, але з низки причин цього не відбулося.

«Була домовленість про зустріч заступників міністрів закордонних справ напередодні засідання РМЗС СНД у Мінську 14 березня, яка не відбулася не з нашої вини. Статс-секретар МЗС (Григорій) Карасін хотів зустрітися зі своєю візаві, першим заступником міністра закордонних справ України (Наталією Галібаренко) у Мінську, проте цього не вийшло. Він запросив її на засідання РМЗС СНД до Москви (4 квітня), але українська сторона вирішила на цьому рівні РМЗС не брати участь», - сказав він, повідомляє РІА «Новости».

«Але ми, безумовно, готові до контактів з ними в будь-який момент, коли вони будуть до цього готові і погодяться на це», - додав Небензя.

Як раніше повідомляв ForUm , 1 квітня в.о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця заявив, що російська сторона скасувала заплановані раніше переговори з Україною на рівні заступників міністрів закордонних справ, які мали відбутися 4 квітня в Мінську.

2 квітня директор Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс повідомив, що Україна обговорює з російською стороною можливі дату та місце проведення консультацій між міністерствами закордонних справ на рівні заступників міністрів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

174
Туфли осень-зима Everest