Кандидат у президенти від Партії регіонів Михайло Добкін пообіцяв проводити політику відкритих дверей у разі перемоги на виборах.

Про це він сказав сьогодні в Києві, представляючи свою передвиборну програму «Єдина країна, передає «LB.ua».

Регіонал підкреслив, що програма - це колективна праця команди експертів.

«Головне й основне завдання, яке ми повинні зробити після виборів, - це передати владу з центру на місця, територіальні громади повинні отримати реальну владу на місцях. Ми повинні забезпечити виборність керівників регіонів, передати повноваження виконавчим комітетам. Ми повинні забезпечити бюджетну та економічну самостійність регіонів. Тільки фінансова та бюджетна автономія дозволить вирішувати ті проблеми, які ставить перед нами життя. Я йду у владу, щоб передати владу на місця», - заявив Добкін.

«Другий момент, це самостійна гуманітарна політика на місцях. Які свята проводити, які пам'ятники реставрувати і будувати, кого вважати героями - ці питання повинні вирішуватися на місцях», - додав регіонал.

Добкін знову заявив про необхідність закріпити в Конституції другу державну мову - російську.

При цьому він зазначив, що, передавши владу в регіони, у держави будуть свої завдання.

«У держави є ціле коло обов'язків - сконцентрувати свої можливості для заняття зовнішньою політикою, вирішення питань армії, яка нині перебуває не в найкращому стані, - зазначив Добкін. - Настав час для України проводити політику відкритих дверей. Митний союз, країни Азії - це все також коло інтересів країни. Тільки політика багатовекторності дозволить нам створити більш сприятливі умови. Настав час запросити до співпраці всіх, а не тільки тих, хто забезпечує нездійсненні плани і цілі».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

208