1 квітня Кримська дирекція залізничних перевезень в односторонньому порядку скоротила обсяги руху в приміському сполученні. Про це повідомляє прес-служба Придніпровської залізниці.

«З 1 квітня керівництво Кримської дирекції залізничних перевезень (невизнаної Кримської залізниці) скасувало або скоротило маршрути курсування деяких приміських поїздів, які обслуговуються потягами Сімферопольського моторвагонного депо. У результаті прийняття цих рішень приміське залізничне сполучення з материковою частиною України змушене перериватися по ст. Новоолексіївка, з Кримського півострова - по ст. Солоне Озеро. Це позбавляє людей, які проживають між станціями, можливості користуватися приміськими поїздами», - йдеться в повідомленні.

Також скасовано кілька приміських поїздів сполученням Мелітополь - Новоолексіївка - Мелітополь.

Трьом парам приміських поїздів сполученням Сімферополь - Новоолексіївка - Сімферополь скорочені маршрути до станції Солоне Озеро, ще двом парам - до станції Джанкой.

Пара приміських поїздів маршруту Джанкой - Вадим - Джанкой змінено на маршрут Джанкой - Армянськ - Джанкой.

Щоб частково виправити ситуацію, Придніпровська залізниця з 1 квітня призначила курсування двох щоденних приміських поїздів №6915 Запоріжжя-2 - Сиваш і №6914 Сиваш - Новоолексіївка, а з 2 квітня - ще двох (№6913 Новоолексіївка - Сиваш і №6916 Сиваш - Запоріжжя-2) зі збереженням зупинок на всіх зупинкових пунктах ділянки Мелітополь - Сиваш.

Крім того, для забезпечення приміського сполучення на ділянці Новоолексіївка - Джанкой Придніпровська залізниця запропонувала керівництву Кримської дирекції призначити: по парі приміських поїздів на ділянці Мелітополь - Джанкой (потягами Запорізького моторвагонного депо) та Джанкой - Новоолексіївка (потягами Сімферопольського депо) зі збереженням усіх зупинок; або дві пари приміських поїздів на шляху прямування до ст. Солоне Озеро (потягами Запорізького депо) зі збереженням усіх зупинок та забезпеченням пересадки пасажирів по станції Солоне Озеро в обох напрямках.

Однак ця пропозиція кримською стороною була відхилена до вирішення питання про організацію митно-прикордонного огляду на ділянці Новоолексіївка - Джанкой з документальним визначенням тривалості зазначеного огляду в складах приміських поїздів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

161