З 1 квітня в Україні прогнозується похолодання до 5-10 градусів тепла, вдень 1-5 градусів нижче нуля у нічний період, а 3-4 квітня пройдуть інтенсивні дощі зі снігом, повідомив у ході брифінгу директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

За його словами, вже з завтрашнього дня в Україну почне заходити холодний циклон, у зв'язку з чим почнеться зниження температури, яке триватиме до 7 квітня.

«Що стосується опадів, то завтра ми їх очікуємо на північному сході і сході країни у вигляді дощу з мокрим снігом. 2 квітня опади припиняться зовсім, а 3 квітня зона опадів з'явиться в західних областях - це невеликі та помірні дощі. Протягом 4 квітня зона опадів переміститься через всю територію України. Таким чином, у більшості регіонів пройдуть досить інтенсивні дощі, які будуть надзвичайно корисні для розвитку посіяних сільськогосподарських культур», - повідомив Кульбіда.

Він зазначив, що найменше дощів очікується на крайній півночі та на півдні країни - Житомирська, Київська, Чернігівська області, а також Крим, передає прес-служба відомства.

Кульбіда повідомив, що з 8 по 10 квітня очікується досить швидке потепління - до 15-20 градусів, на півдні - до 25 градусів.

Він очікує, що літо цього року буде спекотним - до 30-35 градусів. Щодо опадів, то, за його словами, рано давати прогнози. Водночас Кульбіда зазначив, що літо очікується рано, пожежонебезпечний період у регіонах України почнеться вже наприкінці квітня - початку травня. За його словами, можна буде очікувати вже у цей період 4-5-й клас пожежонебезпеки.

Також Кульбіда сказав, що для хорошого врожаю цього року на сьогодні «все складається найкращим чином».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

502
Туфли осень-зима Everest