Кабінет Міністрів України в 2014 році відмовився від ідеї скоротити мінімальну заробітну плату та прожитковий мінімум у країні, оскільки розміри виплат і так занадто малі, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, виступаючи у парламенті в четвер.

«Уряд мав би вчинити так, як вчинив уряд Греції та Італії, а саме - зменшити розміри мінімальної заробітної плати та розмір прожиткового мінімуму. Але ми усвідомлюємо, що цей розмір настільки малий, що зменшення таких розмірів у поточній ситуації, як би ми цього не хотіли, є неприпустимим», - заявив Яценюк, повідомляє «УНІАН».

У зв'язку з цим прем'єр-міністр запевнив, що уряд цього року не скорочуватиме мінімальні прожиткові стандарти в Україні.

«Але ми офіційно заявляємо, що протягом 2014 року мінімальні прожиткові стандарти, це мінімальна зарплата і прожитковий мінімум, не будуть змінюватися. Ми його не будемо ні опускати, ні змінювати. Тобто, він буде на одному і тому ж рівні, який встановлений станом на 1 число поточного року», - додав глава уряду.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

837