Вчора у НТКУ відбулася ганебна річ. Там не тільки хуліганство, але й незаконний тиск на журналіста. Як автор КПК я кажу, що там є склад злочину однозначно.

Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України - From-UA повідомив український політичний діяч, суддя, доктор філософських наук Юрій Кармазін.

На думку Юрія Кармазіна - Мірошниченко, Іллєнко і більш досвідчений Богдан Бенюк не зрозуміли, що накоїли. Причому всі три накоїли, тому що жоден із них не зупинив один одного.

«В цьому випадку пан Мірошниченко має скласти депутатські повноваження - це перше. І друге - він має вибачитися не тільки перед Пантелеймоновим, але й перед усіма журналістами, тому що це вже не поведінка якогось окремого з опозиціонерів, це поведінка влади в двох іпостасях - і законодавчої влади, котрою була «Свобода», яка прийшла в парламент 2 роки тому, і це поведінка тих, хто контролює законодавчу гілку влади, Генпрокуратури», - вважає політик.

На думку Юрія Кармазіна, політикам треба зробити важкий для них крок. І хоча Мірошниченка є за що поважати - він патріот України, але шкоди цими діями для влади, для українського суспільства зроблено набагато більше, ніж тієї користі, яка була принесена раніше.

Політик упевнений, що вихід можливий тільки один - переосмислення цього процесу. Не тільки УТ-1, але й інші канали давали пряму трансляцію виступу кремлівського вождя. Перший національний канал не повинен був давати повний виступ, він повинен був даватися з коментарями, тому що зрозуміло, що транслювати повний виступ Турчинова було б неможливо на російських каналах, російські платники податків цього б не допустили, - припускає експерт.

«Тому питання тут є - якою мірою можна було висвітлювати це, а в якою - ні. Але не висвітлювати взагалі - це також неправильно. Тут треба було знайти баланс. І це справа журналістів. Зрештою, у всіх є право на помилку», - вважає Кармазін.

Політик зазначив, що журналіст може помилитися, але це не означає, що до нього треба простягати руки - це посягання на людську гідність. І ще більший цинізм - сфотографувати це й викласти в Інтернет. У зв'язку з цим, Юрій Кармазін переконано додав, що три виступи Путіна не завдадуть стільки шкоди, скільки трансляція цього ролика.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

892
Туфли осень-зима Everest