Українська міліція потребує швидкої і радикальної реорганізації для якісного реагування на провокації, спрямовані на дестабілізацію ситуації в країні. Про це в коментарі Forum'у заявив народний депутат України Олесь Доній.

«Спецслужби Росії, зацікавлені в дестабілізації ситуації в Україні. Для цього задіюються не тільки заслані бойовики в східні регіони, які піднімають прапори РФ, беруть участь у бійках, а й агентура різного роду, що намагається дестабілізувати ситуацію, у тому числі і в Києві», - сказав він.

За його словами, диверсанти з РФ також працюють під виглядом «Самооборони Майдану». «Вони не мають жодного стосунку до «Самооборони», але заходять у банки та офіси, чогось вимагають. Очевидно, що агентура заслана не тільки в громадський рух, а і в банди. Її мета - дестабілізація ситуації, щоб російські війська сприймалися як захист. І кількість провокацій може збільшуватися», - попередив він.

Доній вважає, що впоратися з ситуацією можна лише суттєво оновивши міліцію. «Це вже має бути нова міліція, заміна одного керівника МВС. Швидко і радикально повинні бути створені нові підрозділи. І тут зволікання викликає велику критику, так само, як нейтралітет міліції в деяких східних регіонах, що дало можливість захоплювати ОДА. Але ми бачимо, що певні зміни на краще є, адже після приїзду Авакова в Харків другої спроби захоплення ОДА не відбулося. Значить, теоретично можна тримати ситуацію під контролем».

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

494
Туфли осень-зима Everest