Сьогодні, 6 лютого, в.о. віце-прем'єр-міністра України Костянтин Грищенко представив новопризначеного голову Волинської облдержадміністрації Олександра Башкаленка, який до цього упродовж чотирьох років працював на посаді першого заступника голови ОДА, повідомляє прес-служба чиновника.

В.о. віце-прем'єр-міністра вручив Башкаленку посвідчення голови облдержадміністрації та орден «За заслуги» III ступеня, яким він був нагороджений Указом Президента від 22 січня 2014 року.

Грищенко подякував екс-голові облдержадміністрації Борису Климчуку за результативну роботу. «Ви людина, яка багато зробила для області. Я дякую за багаторічну працю, за великий досвід», - зазначив він.

У свою чергу Климчук висловив слова подяки Президентові України Віктору Януковичу за довіру очолювати майже чотири роки виконавчу гілку влади в області, а також - уряду, народним депутатам від Волині за сприяння і підтримку, всій команді за гарну і системну роботу.

«Ми всі разом працювали на результат. У нас було головне завдання - поліпшити життя людей, дати захист і підтримку тим, хто потребує її найбільше, а людям праці - можливість заробляти. На Волині створили хороший інвестиційний клімат, досягли найвищого темпу зростання реальної зарплати. Втілюючи реформи Президента України, ми зробили реальні кроки у соціальному захисті, медицині, освіті, дошкільній освіті, культурі і спорті, підтримці дітей-сиріт. Ці досягнення - концентровані зусилля багатьох людей, за що дякуємо усім волинянам. І бажаю надалі працювати з вірою в Господа, державу і власні сили», - зазначив Климчук.

Новопризначений голова Волинської облдержадміністрації подякував Президентові за надану йому довіру і зазначив: «Я добре усвідомлюю всю повноту відповідальності. І докладу максимум зусиль для того, щоб виконати поставлені завдання. Головне з них - забезпечити мир і спокій у регіоні. Я сказав Президентові, що волиняни завжди були мудрими, виваженими і толерантними. І всі питання, які у нас виникатимуть у подальшому, будуть вирішуватися за столом переговорів».

В.о. віце-прем'єр-міністра підкреслив, що Президент надав Башкаленку довіру, «і я закликаю об'єднуватися навколо нього, щоб разом будувати справжню європейську Україну». «Важливо, щоб кожен працював на результат, а для цього потрібні взаємодія і взаєморозуміння, не через насильство, а через чітко злагоджену роботу», - підсумував він.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович призначив Олександра Башкаленка головою Волинської обласної державної адміністрації.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

278