Влада вживає необхідні заходи і робить кроки назустріч виходу з глибокої політичної кризи в Україні. Про це свідчить перехід вирішення політичного протистояння в парламентські стіни і чітка позиція Президента України щодо пошуку компромісу. Таку думку в ефірі телеканалу БТБ висловив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Експерт зазначив, що скасування законів від 16 січня зобов'язує опозицію відповідати таким же компромісом.

«Переконливий результат голосування за скасування законів 16 січня відкриває вікно можливостей для всеосяжного пошуку реального компромісу, який змінить країну на краще. Президент сказав своє слово - це ознака того, що він налаштований на компроміс. Не потрібні сьогодні будь-які спекуляції на адресу влади. Треба рухатися далі по тих сходинках компромісу, на які ступили влада, парламент», - сказав він.

На думку експерта, вчорашнє голосування показало здатність парламентськими політичними методами вирішувати політичну кризу.

При цьому Карасьов нарікає, що тривале перебування опозиціонерів на вулиці радикалізувало їх.

На думку політолога, опозиція в цій ситуації повинна повернути Майдану мирний характер і зробити кроки назустріч владі.

«Опозиція повинна взяти під контроль радикальні настрої і далі йти на компроміс з владою. Наприклад, щодо закону про амністію», - зазначив директор Інституту глобальних стратегій.

Між тим політолог піддав критиці вимогу опозиції відправити у відставку Президента й парламент.

Він нагадав, що влада є легітимною й обраною законним шляхом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

120