Правоохоронці не застосовують вогнепальну зброю і, зокрема, не стріляють картеччю під час зіткнень на вулиці Грушевського. Про це повідомив кореспонденту Forum'у голова управління МВС зі зв'язків з громадськістю Сергій Бурлаков.

«Міліція несе охорону громадського порядку на масових заходах, і вулиця Грушевського не виняток, без табельної вогнепальної зброї. Ми вже багато разів про це заявляли. Використовуються тільки спецзасоби: світло-шумові гранати, газові гранати та пристрої для відстрілу еластичних куль несмертельної дії. Ніякої вогнепальної зброї немає», - підкреслив він.

Крім того, Бурлаков заявив, що інформація про те, що правоохоронці стріляють картеччю, також не відповідає дійсності. «Ніякої картечі. Підкреслюю, використовуються тільки еластичні кулі несмертельної дії», - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомляли деякі ЗМІ, що під час протистояння біля стадіону «Динамо» ім. Лобановського на вул. Грушевського співробітники міліції застосовували вогнепальну зброю і здійснювали постріли картеччю, що призводило до поранень і смерті демонстрантів.

Як повідомлялося раніше, протистояння між протестувальниками та правоохоронцями на вулиці Грушевського в Києві тривають четвертий день.

Внаслідок зіткнень загинули дві людини.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

155