Прийняття урядом державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року стало важливим кроком на шляху здійснення реформ у сфері регіональної політики, повідомила директор департаменту регіональної політики Мінекономрозвитку Олена Нижник.

«В основу Стратегії увійшов детальний аналіз основних тенденцій соціально-економічного розвитку регіонів протягом останніх 20 років і проблем, існуючих у сфері регіональної політики», - зазначила експерт міністерства. 

Вона повідомила, що Стратегією визначено 3 цілі державної регіональної політики до 2020 року: підвищення рівня конкурентоспроможності регіонів; територіальна соціально-економічна інтеграція і просторовий розвиток; ефективне державне управління у сфері регіонального розвитку. 

За її словами, в найближчі місяці буде розроблено План реалізації Стратегії.

«План з реалізації Стратегії конкретизує і об'єднає в одному документі середньострокові завдання та заходи, інвестиційні проекти, які мають безпосередній вплив на регіональний розвиток, визначить фінансові ресурси для їхнього виконання, відповідальних виконавців, а також терміни та критерії оцінки ефективності досягнення поставлених завдань», - підкреслила Нижник.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

101