Президент України Віктор Янукович закликав громадян України підтримати його зусилля зупинити протистояння в країні. Про це, як повідомили Forum'у в прес-службі Глави держави, йдеться у зверненні Президента до українського народу.

«Звертаюся до вас як до свідомих громадян нашої держави, які добре розуміють, які загрози для українського суспільства і держави несуть внутрішні конфлікти, розбрат і протистояння», - заявив він.

За словами Президента, деякі лідери опозиції зробили заяву, що вони непричетні до масових акцій, які 19 січня мали місце на вулиці Грушевського, і закликали учасників таких акцій припинити силове протистояння з працівниками правоохоронних органів.

«Звертаюся до жителів міста Києва та інших учасників масових зібрань. Прошу вас не йти за тими, хто закликає до насильства, хто прагне спровокувати розкол між державою та суспільством і хоче кинути український народ в горнило масових заворушень. Я з розумінням ставився до вашої участі у масових акціях, висловлював готовність вислухати вашу позицію і спільно знайти шляхи вирішення існуючих протиріч, але зараз, коли мирні акції переростають в масові заворушення, що супроводжуються погромами і підпалами, застосуванням насильства, я переконаний, що такі явища несуть загрозу не тільки для громадськості Києва, але і всієї України», - зазначив Глава держави.

Янукович упевнений, що саме громадяни України, як ніхто інший, розуміють, що ми повинні разом намагатися зберегти нашу державу, примножити її силу, авторитет і можливості. «Хочу зазначити, що докладу всіх зусиль, щоб забезпечити громадський порядок, захистити права мирних громадян і буду використовувати всі правові та інші передбачені законами України заходи для забезпечення громадського порядку і безпеки всіх наших співвітчизників», - заявив він.

«Я переконаний, що ви мене почуєте і підтримаєте у зусиллях зупинити протистояння, яке спровоковане тими, хто ціною людської крові хоче боротися за владу. Тільки мирний шлях, важка праця, єдність народу і наша цілеспрямованість на побудову в Україні високих стандартів життя людей приведе нас до успіху. Війна, руйнування, насильство зруйнують Україну. Я закликаю до діалогу, компромісу, до спокою на нашій рідній землі. Вірю в народ України. Впевнений у мудрості наших людей. І готовий служити державі і людям вірою і правдою, поки вистачить моїх сил і довіри народу», - йдеться у зверненні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

844