Правопорушники чинять напади на міліціонерів на вулиці Грушевського позмінно, повідомили Forum'у в УЗГ МВС України.

«Кількість правопорушників досягає близько 500 осіб, частина з яких - представники так званої самооборони Євромайдану. Вони кидають у бік міліції каміння, пляшки із запальною сумішшю, обстрілюють з салютних установок, а також стріляють з рогатки металевими болтами і камінням», - йдеться в повідомленні. 

У МВС зазначили, що в той час як міліція стримує їхні спроби прорватися до будівлі Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України, вони постійно здійснюють напади на правоохоронців.

У міліції підкреслили, що правопорушники чинять напади позмінно. «В той час, як одна група знаходиться на вул. Грушевського, інша - відпочиває в наметах на Майдані Незалежності та в Будинку профспілок, де їх інструктують їхні політичні лідери про подальші дії», - зазначили в МВС. 

Міліція вкотре закликає громадян припинити протистояння, не вчиняти злочинів і дотримуватися громадського порядку.

Як раніше повідомляв ForUm, зіткнення між протестувальниками та правоохоронцями у центрі Києва в неділю, 19 січня, почалися після того, як мітингувальники вирішили прорватися через кордон міліції в напрямку Будинку уряду і Верховної Ради.

Слідче управління київської міліції відкрило кримінальне провадження за статтею про масові заворушення.

Президент України Віктор Янукович доручив створити комісію з представників Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів України і представників опозиції, яка займеться вирішенням кризової ситуації в країні.

Комісію очолить секретар РНБО Андрій Клюєв. До складу групи від влади увійшли міністр юстиції Олена Лукаш, а також радник Президента України Андрій Портнов. Опозицію, зокрема ВО «Батьківщина», представляє Олександр Турчинов.

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка вимагає від лідерів опозиції відкликати своїх прихильників з вулиці Грушевського в центрі Києва і пояснити неприпустимість вчинення масових заворушень.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

135