Стокгольм відмовився від боротьби за проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року. Про це заявила Помірна коаліційна партія, яка займає провідне становище в правлячій коаліції «Альянс за Швецію».

У заяві партії йдеться, що організація змагань вимагатиме великих інвестицій в будівництво нових спортивних споруд, які не знадобляться після завершення Ігор, повідомляє Reuters.
Як зазначає Sveriges Radio, раніше з аналогічними заявами виступили християнські демократи, Партія лівих і Ліберальна партія (ці партії не відносяться до числа провідних в країні, проте всі вони представлені в шведському парламенті, причому ліберали і християнські демократи входять в «Альянс за Швецію», а ліві - в опозиційну Червоно-зелену коаліцію), пише «Lenta.ru».
У листопаді 2013 року Міжнародний олімпійський комітет (МОК) оголосив, що за проведення Олімпіади-2022 боротимуться шість міст. Після самовідводу Стокгольма боротьбу за право організувати змагання продовжать п'ять кандидатів: Пекін, Осло, Алма-Ата, Львів і Краків. Столиця Олімпіади-2022 буде названа 31 липня 2015 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

3050