Керівники трьох опозиційних партій не зможуть узгодити єдиного кандидата від опозиції в першому турі президентських виборів, тим самим не виконавши вимоги людей на Майдані.

Про це заявив директор Аналітичної групи їм. Григорія Сковороди Валерій Кучерук.

«Почастішали останнім часом інформаційні «зливи» про те, що лідери опозиції нібито домовилися про те, що висунуть єдиного кандидата до першого туру президентських виборів, спрямовані лише на «приспання пильності» Віталія Кличка, рейтинги якого зараз найвищі серед опозиціонерів, - заявив він. - Насправді, навіть якщо про подібну домовленість буде заявлено публічно, перед самими виборами хтось когось «кине», що зруйнує всі можливі домовленості».

На думку експерта, електоральні показники Віталія Кличка турбують як представників влади, так і «соратників» лідера партії УДАР по опозиції. «Тому зараз уже нікого не дивує, що поправки в Податковий кодекс «проти Кличка» були внесені соратниками Яценюка, а Вищий адмінсуд нещодавно відмовився їх скасовувати, - зазначив він. - Аналогічно, в одному руслі з владою, проти того ж Яценюка працює і Кличко, просто робить він це менш публічно».

Валерій Кучерук також підкреслив, що взаємна боротьба топ-опозиціонерів за право вважатися єдиним кандидатом на президентських виборах розчаровує людей, що стоять на Майдані. «Якщо чи не єдина вимога Майдану до опозиції - висунення єдиного кандидата не буде виконана, то народ відвернеться від нинішніх лідерів і піде шукати собі інших», - резюмував експерт.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

150