В Україні з 3 січня 2014 р. розпочнеться реєстрація для участі у Зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). Про це заявила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.

«У цьому році ми проводимо експеримент з приводу відкриття банку тестових завдань для масового тесту з української мови та літератури. Наприкінці реєстрації ми плануємо на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, на всіх сайтах регіональних центрів розмістити матеріал, де будуть приклади усіх тестових завдань, які очікують на абітурієнтів цьогоріч. Вони будуть згруповані за темами і складністю», - розповіла Зайцева, повідомляє «РБК-Україна».

Внести особисті дані абітурієнти зможуть до 5 березня. Змінити інформацію дозволяється до 19 березня. За попередніми підрахунками, в наступному році участь у незалежному тестуванні візьмуть понад 300 тис. чоловік. Для складання ЗНО їм дозволено обрати не більше чотирьох предметів.

Крім української мови тестування можна пройти ще на шести мовах: російською, угорською, румунською, молдавською, польською та кримськотатарською. Розпочнеться ЗНО 3 червня тестом з української мови, а закінчиться - 27 червня тестом зі світової літератури.

Проведення оцінювання державі обійдеться в 110 млн грн. Частину коштів педагоги планують направити на впровадження експерименту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2176