Прем'єр-міністр України Микола Азаров закликав мітингувальників на Майдані Незалежності, які перебувають там уже багато днів, повертатися додому, до своїх родин. Про це він заявив під час виступу на Європейській площі у Києві, де проходить мітинг на підтримку влади, передає кореспондент Forum'у.

«Всі питання необхідно вирішувати й обговорювати за столом переговорів, не потрібно відривати людей від роботи. Я знаю, що така неспокійна ситуація тільки в Києві, а країна живе спокійно. Повертайтесь у свої сім'ї, займайтеся своєю справою. Справа політиків - знайти вихід із цієї ситуації, а ті, хто пропагує ворожнечу, не повинні бути в політиці, їхнє місце - на смітнику. Я не звик виступати на мітингах, тому що все життя займався конкретною роботою, але сьогодні я повинен був вийти і пояснити, що сталося», - зазначив прем'єр.

При цьому прем'єр-міністр поскаржився на ослаблення України через її розподіл. «Вони розділяють країну, будують барикади, а цього робити не потрібно. Для мене, як для прем'єр-міністра Україна, - це єдина країна. Розподіл України її тільки послаблює», - зазначив Азаров.

Також він передав мітингувальникам на Європейській площі привіт від Президента України Віктора Януковича і висловив подяку за те, що вони приїхали «підтримати нас у цей важкий час».

Нагадаємо, на Європейській площі проходить мітинг прихильників Партії регіонів на підтримку влади.


Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

281