Прем'єр-міністр України Микола Азаров закликав мітингувальників на Майдані Незалежності, які перебувають там уже багато днів, повертатися додому, до своїх родин. Про це він заявив під час виступу на Європейській площі у Києві, де проходить мітинг на підтримку влади, передає кореспондент Forum'у.

«Всі питання необхідно вирішувати й обговорювати за столом переговорів, не потрібно відривати людей від роботи. Я знаю, що така неспокійна ситуація тільки в Києві, а країна живе спокійно. Повертайтесь у свої сім'ї, займайтеся своєю справою. Справа політиків - знайти вихід із цієї ситуації, а ті, хто пропагує ворожнечу, не повинні бути в політиці, їхнє місце - на смітнику. Я не звик виступати на мітингах, тому що все життя займався конкретною роботою, але сьогодні я повинен був вийти і пояснити, що сталося», - зазначив прем'єр.

При цьому прем'єр-міністр поскаржився на ослаблення України через її розподіл. «Вони розділяють країну, будують барикади, а цього робити не потрібно. Для мене, як для прем'єр-міністра Україна, - це єдина країна. Розподіл України її тільки послаблює», - зазначив Азаров.

Також він передав мітингувальникам на Європейській площі привіт від Президента України Віктора Януковича і висловив подяку за те, що вони приїхали «підтримати нас у цей важкий час».

Нагадаємо, на Європейській площі проходить мітинг прихильників Партії регіонів на підтримку влади.


Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

279
Классические туфли мужские