Політолог Кость Бондаренко вважає, що йде процес радикалізації Євромайдану.

«В центрі Києва перебуває багато жителів західних регіонів України, які налаштовані рішуче і орієнтовані на радикальні гасла лідера «Свободи» Олега Тягнибока. Вони не хочуть тижнями стояти на Майдані і чекати початку політичних переговорів за участю європейських посередників високого рівня, як того бажає Арсеній Яценюк», - підкреслив політолог.

За його словами, запланований на вихідні черговий «марш мільйона» з великою ймовірністю може закінчитися спробою штурму адміністративних будівель, що символізують владу. «Необхідна наочна демонстрація «перемоги над режимом», причому за будь-яку ціну, яка в даному випадку виглядає виправданою. Саме такою є ідеологія дій радикальної частини Євромайдану Олега Тягнибока, який вже починає намагатися диктувати свої умови Віталію Кличку і Арсенію Яценюку», - стверджує Бондаренко, повідомляє «From-UA».

«Сьогодні йде напружена війна нервів з обох боків: і з боку влади, і з боку учасників протестних акцій, склад яких вкрай неоднорідний. Це благодатний ґрунт для екстремістських акцій, причому набагато більш серйозних, ніж знесення пам'ятника Леніна в Києві. Соціальна протестна енергія десятків тисяч людей потребує виходу і, на жаль, серед представників «Свободи» є лідери, які готові піти на все, щоб спровокувати конфлікт з його подальшою ескалацією», - упевнений Бондаренко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

338