У випадку стабільної економічно-політичної ситуації в Україні наступного року слід очікувати зростання інвестицій. Про це, як повідомляє кореспондент Forum'у, у ході круглого столу заявив директор Департаменту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Євген Олейніков.

«Якщо не відбудеться економічно-політичних катаклізмів на кшталт кризи 2008-2009 років або політичної кризи, яка перейде в руйнівний формат, то наступного року спостерігатиметься зростання інвестицій», - заявив він.

Разом з тим прогнозів щодо темпів надходження іноземних інвестицій в Україну експерт не дав.

При цьому Єфремов зазначив, що в цьому році зберігалась тенденція щодо збільшення інвестицій в сільське господарство. «Почалися надходження інвестицій, і безумовно вони продовжаться наступного року в енергетичний сектор, зокрема у видобуток вуглеводнів. У цьому році було фактично оголошено про наміри підприємств, які займаються сільськогосподарським машинобудуванням, прийти в Україну і почати тут збірку сільськогосподарської техніки», - сказав він і додав, що ці компанії орієнтуються на зростання нашого ринку, а також зростання попиту на цю продукцію.

Також представник міністерства висловив надію на те, що збережеться тенденція зростання інвестицій в ІТ-сектор.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

69