Компартія України вимагає від Генеральної прокуратури дати правову оцінку діям вандалів, які знищили 8 грудня пам'ятник Леніну в центрі столиці.

Про це заявив лідер Компартії Петро Симоненко на прес-конференції.

За його словами, керівництво партії готує спеціальне звернення в правоохоронні органи для того, щоб держава найбільш рішучим чином покарала хуліганів, які знищили пам'ятник Леніну.

«Необхідно притягнути до відповідальності тих, хто маскується під личиною захисників демократії і займається боротьбою з історичним минулим. Вандали показали, що йдуть в Європу з молотками та кувалдами. Вони зганьбили Україну на весь світ», - зазначив лідер КПУ.


Симоненко також додав, що своїми діями минулої неділі реваншистські сили залишилися вірними традиціям нагнітання антикомуністичної істерії і пропагандуванням цінностей тих, хто в роки Великої Вітчизняної війни зі зброєю в руках боровся на боці гітлерівських окупантів, пише Голос.ua.

«Наші люди повинні знати, що сьогодні ми маємо справу не просто зі звірячим оскалом неофашизму. Його поводирі планують встановити своє панування в країні і, не отримуючи відсічі з боку законної влади, тим більше нахабніють. Цьому потрібно покласти край», - сказав лідер КПУ.

Нагадаємо, ввечері, 8 грудня, невідомі знесли пам'ятник Леніну на бульварі Шевченка в Києві.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

153