У Сімферополі активісти «Російського фронту Сергія Шувайникова» та «Конгресу російських громад Криму» у понеділок на центральній площі Сімферополя провели мітинг, під час якого спалили прапор Європейського Союзу.

Присутні вимагали від Президента Віктора Януковича, парламенту та уряду країни припинити акції опозиційних сил в столиці України, які закликають до євроінтеграції і зміни влади в країні.

Мітингувальники тримали прапори своїх організацій, Криму, Росії, Андріївські прапори, а також ікони та плакати, серед яких були: «Росіяни Криму ніколи не відречуться від матері-Росії!», «Геть бандерівців з влади», «Євросоюз, Бандера і Шухевич - твої герої?», «Пани дипломати, не суньте носа в чужі хати», повідомляє «УНІАН».

«Ми вимагаємо припинити політичний і правовий хаос і безлад у Києві та низці західних областей України, що прикривається гаслами «євроінтеграції» і закликами до повалення законної влади», - йдеться у зверненні мітингувальників до Глави держави, Кабміну і Верховної Ради. Мітингувальники спалили прапор ЄС, після чого провели ходу до будівлі Верховної ради Криму.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

155
Классические туфли мужские