Депутати Донецької міської ради закликають громадян не допускати блокування та дестабілізації роботи органів державної влади і місцевого самоврядування. Відповідну заяву прийнято сьогодні на засіданні позачергової сесії Донецької міської ради VI скликання. Крім того, депутати просять органи внутрішніх справ і прокуратури забезпечити дотримання правопорядку та законності на території України.

«Ми категорично проти дій, які можуть призвести до державного перевороту», - йдеться в заяві.

Депутати закликали не допускати участі посадових осіб інших держав в акціях, мітингах протесту, що проводяться на території України.

Також Донецька міськрада звернулася до засобів масової інформації з вимогою об'єктивного і всебічного висвітлення подій, що відбуваються в країні.

Нагадаємо, сьогодні з ранку активісти євромайдану заблокували під'їзди та входи в будівлю Кабінету Міністрів і Національного Банку України.

Співробітники секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Міністерства фінансів, які сьогодні не могли потрапити на робочі місця, просять забезпечити їм нормальні умови роботи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

217