В опозиції не вийде перекласти відповідальність за безлад, що відбувається у Києві. Про це, як передає кореспондент Forum'у, під час відеомосту Київ-Москва на тему «Підсумки саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі» заявив народний депутат від фракції Партії регіонів Олег Царьов.

На його думку, лідери євромайдану повинні розуміти, що за те, що відбувається на площі, несуть відповідальність організатори. «Несуть відповідальність не тільки правоохоронні органи, але й ті, які організовують. Ми бачимо, що ситуація виходить з-під контролю: захоплення КМДА, Будинок вчителя, Будинок профспілок», - сказав він.

Причому, якщо ми бачимо на деяких телеканалах картинку, коли лідери опозиційних партій закликають не порушувати закон, і кажуть, що бійки з «Беркутом» влаштовують провокатори. Але ми ж бачимо на тих же телеканалах картинку про те, хто організовує штурм держустанов», - акцентував він.

Царьов підкреслив, що це депутати опозиційних фракцій. «Вони там організовують роботу, дають інтерв'ю. Усе це робиться для тих же телеканалів, перед тими ж камерами», - сказав він.

Після чого він звернувся до опозиції: «Тому, панове опозиціонери, не вдасться перекласти відповідальність за свавілля, що відбувається сьогодні в Києві. Ситуація настільки кричуща, що низка опозиційних партійних організацій з різних областей відкликають своїх учасників з мітингів і виїжджають з Києва, бо вони не хочуть, щоб привезені ними люди служили гарматним м'ясом», - резюмував він.

Нагадаємо, у ніч на 30 листопада «Беркут» розігнав євромайдан у Києві.

1 грудня на вулиці столиці вийшли майже 500 тисяч громадян, обурених нападом на мирних учасників протесту.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

409