Міжвідомча робоча група з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів розгляне всі факти нападів на журналістів під час акцій у Києві, повідомляє прес-служба Президента.

«Міжвідомча робоча група з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів розгляне всі факти нападів на журналістів під час цивільних акцій у Києві», - йдеться в повідомленні.

Учасники групи також вимагатимуть від правоохоронних органів знайти і покарати винних у перешкоджанні професійній діяльності журналістів.

Як повідомляв ForUm, у Києві 30 листопада близько 4:00 бійці спецпідрозділу «Беркут» розігнали євромайдан на Майдані Незалежності. При цьому були затримані і доставлені в Шевченківське районне відділення міліції 35 учасників акції. За даними лікарів, за медичною допомогою звернулися 35 осіб, 7 з них були госпіталізовані.

21 листопада Кабінет Міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами. У зв'язку з цим у містах країни проходили акції на підтримку євроінтеграції.

За фактом перевищення службових повноважень міліціонерами в ніч на суботу на Майдані Незалежності відкрито кримінальне провадження.

Генеральна прокуратура України почала перевірку всіх обставин подій на Майдані.

25 листопада під час штурму мітингувальниками мікроавтобуса на вулиці Трьохсвятительській постраждав фотокореспондент ForUm’у Віктор Ковальчук.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

182